تشکر

سلام

خسته نباشید

خسته نباشید.عزیز جونم چرا تا حال گوشیتون خاموشه

حالا من نگران شدم

حتما دارید ورزش میکنید که دیر آمدین؟؟؟

من یه قالب ساده اما به نظرم سنگین و شیک گذاشتم اگه خوشت نیومد

وای یه عالم نوشتم اینجا ایراد گرفت

آقا چرا امروز دیر اومدی هنوزم خاموشه گوشیتون نگران شدم هاااااااااا

راستی من خیلی بیمعرفتم که با این همه ذوق باز اذیت تون میکنم

راست گفتید هیچ عاشقی این همه خودشو و محبتشو نثار معشوقه اش نمیکنه

نمیدونم باید چی کار کنم و چی بگم

امیدوارم که لیاقتشو داشته باشم

 

نگران شدماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

کاش میشد امروز هم یه کم میدیدیم همو

در هر صورت من از نت خارج میشم اومدین بهم تک بزنید اگه تونستم میام

فعلااااااااااااااااااااااااااااااا

 .........................

سلام سلام سلام...

نه مهربونم گوشی خاموش نبوده اصلا خاموش نکردم.حتما باز اختلال شبکه بوده.

قالب فوق العاده قشنگ بود واگه توجه کردی دیشب هم دنبال قالب های سنگین ومتناسب می گشتم جدا که خوش سلیقه ای ومن تاروزی که این وب هست قالبش را حفظ خواهم کرد چون بوی عشق میده.هرزمانم خودت نپسندیدی عوضش کن وقالبی دیگر وطرحیدیگردرانداز.اون خونه هم مثل این خونه خونه ی جفتمونه کلیددارشم خودتی

وخواهی بود.کاش میشد همیشه کنارهم بودیم نه فقط دیداریک روز که البته اونم غنیمته...حتی ثانیه اش هم غنیمتی بزرگه واسه من.

وقتی که عصرها تک می زنی چنان دستپاچه می شم که همین امروز ازدستپاچگی نفهمیدن 3تا اسم اسی که گفتم نرسید با کدوم سیم دادم.یعنی مسحور مستور ومحوت میشم که اگه سرم راهم ببرند متوجه دردش نمی شم.عشق من کجا وعشقی که سیاوش می گه کجا!!البته منم آروزمه زودترازتو بمیرم که داغت مرا خاکستر می کنه ونمی تونم تحمل کنمگریهدیگه شکلک نمی ذارم تا راحت تربخونی.

مهربونم فدات شم منظورم این نبود که کاری بکنی,مثلا باید چه کارکنی,بی معرقتم نیستی مهربونم اصلا تو حق نداری ازخودت بد بگی چون من بدمیشه حالم.تو مال خودت نیستی متلق به منی به عاشقت,منم که نماز یومیه ام ذکر شبونه ام,خلوت ومناجاتم تو ای ودیگر هیچ.نه بی معرفت نیستی endمرام وصفایی.

منم چشمداشتی ازت ندارم نمی خوام زندگیت فلج من بشه چون فلجی تو فلجی من میشه.زندگیتو بکن.کارکن.خوش باش؛هرجور وبارهرلفظی که خوشت میاد بامن حال کن وصفا کن همونجور که من صفا می کنم.بالاخره حتی اگه شده برای یک باروفقط یکبار ویک بار زمانش را نمی دانم این تب وتاب واین شور والتهاب به هم می پیوندند. امکان نداره به هم نرسند. نه به زور که گفتم متنفرم ازآن به میل ورضا وازته دل. روزی روزگاری،شبی شبانگاهی وشاید هم برای همیشه ما به هم خواهیم رسید نه روحی که الان رسیده ایم(به قول خودت)نه وصال دل که آن ها هم دیری است به هم رسیده اند وبا هم خوش می گذانند واراده ی مخالف من وتو هم درتصمیم اونا خللی وارد نمی کنه.

بالاخره روز موعود خواهد رسید حتی اگر آنروز آخرین روز عمرمان باشدوما دوکبوترعاشق هماغوش وهمبستر عشق وصفا خواهیم شد واوج وصال را تجربه وترجمه خواهیم کرد.

فقط باید مواظب باشیم این کودک مقدس را خوب پرورش دهیم وبه امید او ازلحظه لحظه ی عمرمان لذت ببریم.چنین باد وغیر ازاین مباد.

درضمن من امروز خیلی به خودم فشارآوردم که فقط دوبیت شعر بسرایم اما دریغ وصد افسوس که نشد.می دونی وقتی که خیلی خوشحالم مثل الان یا خیلی ناامید ومایوسم اصلا نمی تونم شعربگم. ذوق شاعریم همیشه دربرزخ (خوف ورجا،بیم وامید)

گل می کنه اما می دونم اونقدربزرگوارهستی که به خاطر سرودن چند بیت شعر هرگر سعی نخواهی کرد مرا دربرزخ قراردهی هرگر چنین نخواهی کرد.

می پرستمت ای موجود مقدس که بی تو اصلا معنای عشق ورزیدن را نمی دانستم.

اصلا نگاهم به زندگی خشک وبی روح بود واکنون هرروز بیشترازدیروز روحم رابا صفاوخلوص تو صیقل می دهم و با اشک شوق تو غسل می کنم.

دوستت دارم بی نهایت ای باصفاترینم

/ 1 نظر / 2 بازدید
تینا

عشق: تنها مرضي است که بيمار از آن لذت ميبرد. عشق:زودتر از نسيمي که بر بوستان ميوزد نمود پيدا ميکند . عشق:معمولآ نوعي عذاب دردناک است ولي دور ماندن از آن مرگ است . موفق باشی اپم بیا [گل]